15 ביוני 2010

האחוזה של פאולו ליד ורונה


האחוזה הנהדרת של פאולו מממוקמת במקום מצוין ליד ורונה והיא נחשבת לאחת היפות והגדולות במחוז ונטו. הווילה ,שנבנתה לפני כ-500 שנה, שופצה בשנת 1995 באהבה רבה ותוך הקפדה על אחרון הפרטים הקטנים.

בשטח האחוזה פארק גדול, יער ושבילי הליכה שמתאימים גם לרכיבה באופניים, נחל רחב, נקי ויפה שאפשר לשוט בו בקיאק ולדוג דגים, בריכת שחיה קטנה ויפה שנמצאת על גדת הנחל, ואופניים שעומדים לרשות האורחים.

בחדר האוכל היפה מוגשות ארוחות בוקר טובות ובסלון ישנה ספרייה טובה ואח נעימה למנוחה ולהשראה.

באחוזה כרמים המספקים את הענבים ליצור היין ביקב המכובד. מרתף היינות הגדול והמרשים נבנה בשטח שהיה מיועד לאורוות של האחוזה. ניתן לערוך סיורי טעימת יין תמורת תשלום. ניתן גם לרכוש את יינות האחוזה ומוצרים נוספים המיוצרים בה כגון שמן זית משובח ופטה זיתים טעים.

באחוזה חדר אחד ליחיד, 10 חדרים זוגיים ו-4 דירות. בכולם יש אמבטיות יפות, מיזוג אוויר ,אפשרות להתחבר לאינטרנט, טלוויזיה ומקרר והן מרוהטות בטוב טעם וברוחב לב. בדירות יש גם מטבחים מאובזרים כהלכה.

הכפר הקרוב נמצא במרחק 200 מטר ובו מסעדה מצוינת ומכולת קטנה. כפר יותר גדול נמצא במרחק נסיעה של כמה דקות ובו נמצאים כל השירותים הרגילים.

בעל האחוזה, פאולו , הוא אדם מקסים, צנוע ואדיב. הוא נותן שרות קשוב ואישי לאורחים ויחד עם זאת מכבד את פרטיותם ואינו מעיק בנוכחותו. הוא מקבל ילדים ומשפחות בשמחה ובאהבה.
מרחקים:

המרחק ממנה לשדה התעופה של ורונה הוא כחצי שעה.

מרחק הנסיעה למגרש החניה אשר בכניסה לורונה הוא כרבע שעה.

מרחק הנסיעה לונצייה הוא כשעה וחצי.

המרחק לאגם גרדה ולאטרקציות שבו הוא כחצי שעה.

המרחק לאוטוסטראדה A4 הוא כ-10 דקות.אנחנו פשוט לא רצינו לעזוב ואני מאמינה שכך יקרה לכל מי שמגיע לשם!

במסגרת תכנוני הטיולים לצפון איטליה , אשמח לשלב שהות באחוזה הנפלאה הזו!
שלכם,

נטע